ERJ-S08D3241V
MFR.Part #
ERJ-S08D3241V
JLCPCB Part #
C2128718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS