ECW-F2684RHA
MFR.Part #
ECW-F2684RHA
JLCPCB Part #
C5686452
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 680nF ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS