ERJ-6BWFR033V
MFR.Part #
ERJ-6BWFR033V
JLCPCB Part #
C2075851
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 33mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS