ERJ-S06F3241V
MFR.Part #
ERJ-S06F3241V
JLCPCB Part #
C2111167
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS