ERJ-S03F7R87V
MFR.Part #
ERJ-S03F7R87V
JLCPCB Part #
C1013462
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS