ERJ-P14D2000U
MFR.Part #
ERJ-P14D2000U
JLCPCB Part #
C4223730
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS