ERJ-S03F1R87V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R87V
JLCPCB Part #
C4181518
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.87Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS