ERJ-U12F5110U
MFR.Part #
ERJ-U12F5110U
JLCPCB Part #
C4142458
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS