ERJ-U12F2261U
MFR.Part #
ERJ-U12F2261U
JLCPCB Part #
C1860881
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS