RN73H1JTTD9420A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9420A10
JLCPCB Part #
C4039393
Description
100mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS