ERJ-S03F1400V
MFR.Part #
ERJ-S03F1400V
JLCPCB Part #
C2116458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS