ERG-3SJ160V
MFR.Part #
ERG-3SJ160V
JLCPCB Part #
C7184035
Description
-55℃~+235℃ 16Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS