ERA-3ARB822V
MFR.Part #
ERA-3ARB822V
JLCPCB Part #
C4084573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS