ERA-3ARB3012V
MFR.Part #
ERA-3ARB3012V
JLCPCB Part #
C1728516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS