ERJ-UP3F3010V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3010V
JLCPCB Part #
C4198185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS