ERJ-S03D1782V
MFR.Part #
ERJ-S03D1782V
JLCPCB Part #
C2115554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS