ERJ-2RHD3571X
MFR.Part #
ERJ-2RHD3571X
JLCPCB Part #
C4051635
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS