ERJ-H3QF1R80V
MFR.Part #
ERJ-H3QF1R80V
JLCPCB Part #
C3993972
Description
-55℃~+175℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS