ERA-3AED1182V
MFR.Part #
ERA-3AED1182V
JLCPCB Part #
C20014310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS