ERJ-PB3B7501V
MFR.Part #
ERJ-PB3B7501V
JLCPCB Part #
C2074482
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS