ERJ-8ENF3323V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3323V
JLCPCB Part #
C2077809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS