ERJPA3J163V
MFR.Part #
ERJPA3J163V
JLCPCB Part #
C543311
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS