EZPV1B805MTB
MFR.Part #
EZPV1B805MTB
JLCPCB Part #
C2916737
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 8uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS