ERJ-8BWFR047V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR047V
JLCPCB Part #
C2089830
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS