ERJ-P06D5101V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06D5101V
JLCPCB Part #
C3981348
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS