ERJPA2F1203X
MFR.Part #
ERJPA2F1203X
JLCPCB Part #
C541924
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS