ERA-2VEB1181X
MFR.Part #
ERA-2VEB1181X
JLCPCB Part #
C4127960
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS