EXB-U14364JX
MFR.Part #
EXB-U14364JX
JLCPCB Part #
C20026946
Package
0302
Description
2 31mW 360kΩ 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS