ECA1CM221
MFR.Part #
ECA1CM221
JLCPCB Part #
C713151
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
11.2mm 16V 2000hrs@85℃ 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS