ERJ-PA2D18R2X
MFR.Part #
ERJ-PA2D18R2X
JLCPCB Part #
C4147814
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS