ECE-A1AKA220B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A1AKA220B
JLCPCB Part #
C5114157
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 22uF 59.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS