EEU-TP1V102B
MFR.Part #
EEU-TP1V102B
JLCPCB Part #
C1589355
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1.785A@120Hz 1000uF 16mm 20mm 35V 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS