ERJ-U03F1582V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F1582V
JLCPCB Part #
C1859245
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS