ERA6ARB103V
MFR.Part #
ERA6ARB103V
JLCPCB Part #
C509088
Description
-55℃~+155℃ 100V 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS