ERJ-P06F5763V
MFR.Part #
ERJ-P06F5763V
JLCPCB Part #
C4055472
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS