ERJ-S1TD8062U
MFR.Part #
ERJ-S1TD8062U
JLCPCB Part #
C1711578
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS