ERJ-P06F5363V
MFR.Part #
ERJ-P06F5363V
JLCPCB Part #
C6191092
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS