SG73P2ATTD3093D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD3093D
JLCPCB Part #
C4065281
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS