ERA-8VEB1600V
MFR.Part #
ERA-8VEB1600V
JLCPCB Part #
C20018076
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS