ERJP06F1002V
MFR.Part #
ERJP06F1002V
JLCPCB Part #
C543567
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS