ERA-3AED751V
MFR.Part #
ERA-3AED751V
JLCPCB Part #
C3942763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS