ERA-8AHD45R3V
MFR.Part #
ERA-8AHD45R3V
JLCPCB Part #
C20018043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS