ERJ-PA3F2052V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2052V
JLCPCB Part #
C4134332
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS