EEUFM1E101
MFR.Part #
EEUFM1E101
JLCPCB Part #
C713389
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.2mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS