ERJ-14NF2203U
MFR.Part #
ERJ-14NF2203U
JLCPCB Part #
C4096231
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS