SG73S2ETTD1913D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1913D
JLCPCB Part #
C4011132
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS