ERG-1SJ622A
MFR.Part #
ERG-1SJ622A
JLCPCB Part #
C5736160
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS