ERJ-1GNF95R3C
MFR.Part #
ERJ-1GNF95R3C
JLCPCB Part #
C4008984
Description
-55℃~+125℃ 50mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS