ERJ-U1TD5900U
MFR.Part #
ERJ-U1TD5900U
JLCPCB Part #
C1714330
Description
-55℃~+155℃ 1W 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS