ERG-3FJS223E
MFR.Part #
ERG-3FJS223E
JLCPCB Part #
C5735212
Description
-55℃~+200℃ 22kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS